Atvirumas. Praktika

Blogo tikslas yra dalinimasis arba įkėlimas informacijos kuria mokinuosi ir bandau suprast. Norint išmokti programuoti pačiam, informacijos tikrai yra pakankamai, tačiau yra vienas didelis trukumas: Atrinkti ta ką tikrai turi išmokti pirmiausiai.

Ši karta nieko nekelsiu o tiesiog noriu pasidalinti savo mintimis bei paklausti Jūsų. Nes i kelis klausymus nesurandu atsakymo.

Per ilga laika mokinausi php, html, css, kelis projektus turiu padaręs, tiesa ne komercinius o tiesiog savo pačio išgalvoti.  Dariau jas su tuo tikslu, kad kažką išmokti. Čia viskas yra mokimasis tačiau ir ateina laikas kad norisi ne tik savo išgalvotu projektus vykdyti, tačiau ir surasti kokia praktika įmonėje.  Paskutiniu metu kartas nuo karto žiūrinėju darbo skelbimus su tuo tikslu surasti kokios praktikos,  tačiau pažiūrėjus į reikalavimus, suprati kad tave nepaims nes tu tikrai tiek nemoki ir vėl pradėti skaityti, bet supranti kad geriausiai išmoktum praktikoje.Gal kas skaito tai ką rašau, gal ne, tačiau turiu toki   nusiteikimą kad vis dėl to sulauksiu kokio patarimo. Ką daryti?

Ar įmanoma surasti praktika mokant HTML,CSS, turint pagrindus  PHP, MySql, taip čiupinėjus frameworka laravel?

 

 

Palikite komentarą